niedziela, 6 stycznia 2013

Confidence Gentelman.


Pewność. Czym ona jest, a dokładnie ?  Pewność siebie. Tak często używane w XXI w. Hasło pewność siebie, zagościła już w prawie każdym kącie naszego życia. Nurtujące jest to, z jaką intensywnością przejawia się to.  Panuje takie przekonanie, że wszystko co robimy dobrze, jest automatycznie uważane, że jesteśmy pewni siebie w tej dziedzinie. I szczerze ? Tak jest. To nie jest potwierdzone tylko moimi słowami. To przekonanie potwierdza po prostu życie.


 
   Zobaczymy na jeden przykład. Pewność siebie w stosunku do kobiet. W relacjach interpersonalnych. Jeżeli facet wie, jak się zachować, co zrobić przy kobietach, jeżeli wie, jak pobudzić dobrze ich emocje, wzbudzić zaufanie, zbudować komfort, psychiczny i fizyczny, ma świadomości swojej seksualności. Po prostu jest pewien swojej wartości którą może dać kobiecie. Wie jak wykorzystać te wszystkie czynniki na swoją korzyść. To wszystkie kobiety, powiedzą że jest ? PEWNY SIEBIE ! Pewnie nie raz widziałeś taką sytuacje, gdzie pewien facet wchodzi do klubu. Idzie do baru, bierze drinka, siada, rozgląda się po klubie i znajduję kobietę, która mu się podoba, idzie do niej, on wie czego chce. Chce ją poznać. Ona tańczy z koleżankami w kółku (zadziwiające jest to, że tańczą tam od 20 min, i żaden facet nie miał odwagi podejść i wziąć do tańca.) Dochodzi do niej, ona może go zauważy może nie, myślicie, że on czeka łaskawie na jej zgodę, czy zadaje sobie pytanie ‘ będzie chciała zatańczyć ?’ Nie ! Chwyta za ją za rękę, nie czekając na jej reakcje i mówi ‘ Zatańcz ze mną’. Uświadamia ją, co czeka ją za chwilę. Uśmiecha się i porywa do tańca. Ale co chciałem Wam tu pokazać. Jego pewność siebie objawiła się w tak małym elemencie, że podszedł do najładniejszej kobiety w klubie, nie bał się wziąć tego czego chciał. Tu miał z automatu u kobiety plusa. Ale później rolę dogrywają zupełnie inne czynniki, ale to nie temat na dzisiaj.  Albo jeszcze jeden, banalny przykład. Jesteś głodny, chcesz sobie zrobić kanapkę. Czy zastanawiasz się jaki w tym jesteś chujowy, jakie nabyłeś kompetencje od Magdy Gesler ? Nie. Jesteś pewien, ze potrafisz zrobić kanapkę i ją robisz. Proste jak budowa cepa.


   
    Okej. Ale skąd się wziął popyt  na pewność siebie? Ano, nastały takie dziwne czasy, powstał deficyt jakiegoś głównego składnika decydującego o męskości, a spowodowane jest to tym,  że faceci, zamiast dbać o kobiety, dom, rodzinę. Dbają wyłącznie o siebie, swój wygląd. Nie mówię, że jest to coś złego. Bo facet swoją wartość nabywa przez rożne aspekty. Jednak chodzi mi o zbyt przesadne dbanie, robienie sobie makijaży, jakieś kolczyki, tam gdzie nawet nie pomyślałbym, że można sobie zrobić, nie potrafią zaopiekować się kobietą, bo nimi opiekują się jeszcze mamy czyli kobiety, doszli do wniosku, że to ich przyszłe partnerki powinny stwarzać im bezpieczeństwo, zapewnić byt, a oni wciąż by malowali sobie powieki. Jak to było metro-seksualny, kurwa niedługo będzie samolotowo-seksualny, bo będzie robił sobie makijaż na twarzy i dłoniach szybciej niż nie jedna kobieta.  Więc Panowie, jeżeli chcecie mieć piękne kobiety, sukces w życiu, musicie być jak najbardziej elastyczni i zdobywać doświadczenie w różnych dziedzinach. Nic samo nie przychodzi. Praca ! Zdobywanie PEWNOŚCI SIEBIE, jest totalnie proste, ale o tym kiedyś indziej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz