czwartek, 27 października 2011

Niebezpieczeństwo pierwszego stopnia.


Co wam powiem, to wam powiem, ale kiedy kobieta ma okres,  miesiączkuje, nazwijcie sobie to jak tam chcecie to wiedzcie jedno ! Nie zbliżajcie się do nich przez pierwsze 3 dni nawet w promieniu 2 metrów. A no z tego powodu, że można dostać suszarką, szczotką, spodniami itp. Tym wszystkim co dane  ma pod ręką, jest to iście niebezpieczne. Próby nawiązania jakiegokolwiek kontaktu, z miejsca zamieniają się w próbę  rozpoczęcia wojny o chuj wie co, ale kobiety to bardzo lubią podczas swoich krwawych dni. Jest to dla nich rzecz bardzo normalna, i broń boże żebyś uważał to zachowanie za irracjonalne. Starasz się być dla nich miły, bo powiedzmy zdajesz sobie sprawę jak bardzo cierpią, to ona powie Ci zdanie w stylu ‘ czego, Ty znowu ode mnie chcesz, starasz się wykorzystać moje słabe chwile’ i od razu Twoje zachowanie odbierane jest przez kobietę w zupełnie inny sposób niż Ty miałeś zamiar jej przekazać. Haaa i najlepsza  rzecz kiedy powiesz jej co szczerze, ale to szczerze co myślisz na temat jej zachowania. Spakuj się przed powiedzeniem tych słów, bo może czekać Cię bardzo, ale to bardzo zimna noc, baa a nawet od 3-7 nocy,  w zależności od długości trwania okresu. Tak nie zapominajmy również o płci pięknej, które w całkiem inny sposób przeżywają te dni, tzn. leżąc na łóżku i wymagając od Ciebie, żebyś zajął się przez te wszystkie dni, tym wszystkim co one robiły, nawet jeżeli byś mógł, to masz prawo wysikać się za nie, nawet na stojąco. 
Jednak wysuwam wniosek taki, kobiety mają PRZEJEBANE !  Dosyć, że muszą wyciągnąć ‘coś’ przez ich pochwy o wielkości arbuza, to jeszcze co dwadzieścia parę dni przeżywają ból, w ogóle niezrozumiały dla większości facetów.
Wiem, wiem, wiem, prawie niemożliwe jest zrozumienie ich zachowania w te czerwone dni, lecz niech nie spada szacunek dla nich, bo bez kobiet, świat pozbawiony byłby czegoś w swojej istocie fenomenalnego.

Z tego miejsca pozdrawiam, bardzo ciepło wszystkie wspaniałe babki ! 

2 komentarze:

  1. Wiesz co, powinieneś nam naprawdę bardzo współczuć. ;< To, że jesteśmy rozdrażnione to oczywiście naturalna rzecz, sprawy czysto biologiczne! Przez tyle lat już powinieneś się do tego przyzwyczaić. ;D

    A. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Najpiękniejsze jest to, że nawet gdy chcesz dobrze :) to i tak jest źle. Trafna wypowiedź :)
    - Były kolarz, osiedle południe

    OdpowiedzUsuń